KOÇTAŞ

KOÇTAŞ

KOÇTAŞ Yapı Marketleri // Website // Yazılım Geliştirme // Elektronik Ticaret Geliştirme // Minisite Projeleri // Online Ödeme Sistemi Entegrasyonu // Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) // Google Adwords Geliştirme Hizmetleri

Koçtaş, ev geliştirme perakendeciliğinin lideri!

Koç Topluluğu’nun ilk şirketlerinden ve toptan yapı malzemeleri ticareti yapan bir şirket olarak Koçtaş’ın tarihçesi 1930’lara kadar uzanmaktadır. 1995’de perakendecilik alanında ilk çalışmalara başlayan Koçtaş, ilk mağazasını 1996 yılında İzmir Bornova’da açmıştır.

2000 yılında, Avrupa’da pazar lideri B&Q ile imzalanan anlaşma sonucu İngiliz Kingfisher Grubu ile %50-50 ortaklık kurulmasıyla akabinde mağaza açılışları devam etmiştir.

Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunmaktadır. Ev geliştirme perakendeciliğinde lider konumda olan Koçtaş’ın 26 mağazasında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılmaktadır.

Evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Koçtaş’tan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabilmektedir. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan Koçtaş, uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunmaktadır. Koçtaş’ın uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek olmakta, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlamaktadır. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan Koçtaş, global trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirlemektedir.

“Arayın/Tıklayın Getirelim!” adını verdiği sistem ile ev geliştirmede telefon ve internetten sipariş dönemini başlatan Koçtaş, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ürün teslimatı yapıyor. Siparişler 0216/0212 444 0 884 Koçtaş Müşteri Hattı’ndan ya da Koçtaş’ın web sitesinden (www.koctas.com.tr) verilebilmektedir.

KOÇTAŞ elektronik ticaret web sitesi üzerinde gerçekleşmekte olan tüm elektronik işlemlerin; KOÇTAŞ sistemleri, lojistik firma ve online banka ödeme sistemleri ile entegrasyonu (VPOS ve 3D Secure) anahtar teslimi olarak APLIMAX tarafından geliştirilmiştir. Web sitesinin operasyonel süreklilik ve bakım hizmetleri yine APLIMAX tarafından sağlanmaktadır.
aplimax
etiketler : e-ticaret
APLIMAX
Copyright © 2023 Aplimax Ltd. Şti.
Nidakule Göztepe, Kat : 23 Bora Sokak No: 1 Merdivenköy / Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 545 75 95
Bize Ulaşın       Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası
APLIMAXAPLIMAX
APLIMAX