S Uluslararası Binicilik

S Uluslararası Binicilik

S Uluslararası Binicilik Merkez // Website // Grafik Tasarım // İçerik Yönetim Sistemi

S Uluslararası Binicilik Merkezi...

Bir yaşam tarzı olan binicilik ...

Gelişmiş toplumların sporu olan binicilik; özünde sabır, disiplin, estetik ve uyumu barındırıyor. Dünyanın önde gelen ülkelerinde insanlar, stresten arınmak, ruhsal dinginlik kazanmak ve özgürlük hissini yaşamak için biniciliği tercih ediyor.

Büyük hedefler… S Uluslararası Binicilik Merkezi, binicilik milli takımlarına uluslararası başarılar kazanmaları yönünde destek veriyor, Türk biniciliğinin uluslararası arenada ilerlemesini sağlamak, uluslararası yarışmalara ev sahipliği yapmak ve ülkemizi binicilik sporunun başlıca merkezlerinden biri haline getirmek istiyor.

Büyük idealler... S Uluslararası Binicilik Merkezi ileri düzeyde biniciler yetiştirmek, bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandırmak ve önemli uluslararası yarışmalara ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

S Uluslararası Binicilik Merkezi’nde; Türkiye ve yurt dışından tüm lisanslı biniciler, tekniklerinin gelişmesi için cesaretlendiriliyor ve eğitiliyor. Binicilere, merkezin yerli ve yabancı uzman eğitmenleriyle çalışma imkanı sunuluyor. Biniciler, atlarını yüksek standartlarda bakım ve eğitim almak üzere merkezimizde güvenle bırakabiliyor. Türkiye Binicilik Federasyonu ve Uluslararası Binicilik Federasyonu (FEI) ile iş birliği içinde çalışıyor.

S Uluslararası Binicilik Merkezi, biniciliği toplumumuzun tüm kesimlerine benimsetmek, binicilikle uğraşan sporcularımıza profesyonel destek sunmak amacıyla kurulan boğaza nazır merkezinde, sahip olduğu olanaklarla dünya çapında standartlara sahiptir.

S Uluslararası Binicilik Merkezi web sitesi APLIMAX tarafından tasarlanmış geliştirilmiş ve operasyonel desteği verilmektedir.
aplimax
APLIMAX
Copyright © 2023 Aplimax Ltd. Şti.
Nidakule Göztepe, Kat : 23 Bora Sokak No: 1 Merdivenköy / Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 545 75 95
Bize Ulaşın       Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası
APLIMAXAPLIMAX
APLIMAX