Sınırsız Mavi

Sınırsız Mavi

TURMEPA Deniz Temiz Derneği // Sınırsız Mavi Programı // WebSite // Grafik Tasarım // Online Yarışma // Yazılım Geliştirme //

Kuruluşundan bu yana TURMEPA (TURKISH MARINE ENVIRONMENT PROTECTION ASSOCIATION) “Türk Deniz Çevre Koruma Derneği”, mesleki birliklere, marinalara, yat sahiplerine, ilköğretim, ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine denizin korunması ile ilgili konularda eğitim vermeye devam etmektedir.

TURMEPA, çevre bilinci eğitiminin uzun vadeli bir iş olduğu inancından yola çıkarak “hiçbir zaman bitmeyen bir iş” olarak tanımlanabilecek eğitim çalışmalarını sürdürebilmek amacıyla “ Sınırsız Mavi (Denizler Yaşamalı)” eğitim projesinin başlatılmasına karar vermiştir.

Millî Eğitim Bakanlığı ile imzalanan 5 yıllık eğitim protokolü çerçevesinde, Sınırsız Mavi (Denizler Yaşamalı) programının öncelikle kıyı illerinde olmak üzere Türkiye’deki tüm okullarda uygulanması olanağı elde edilmiştir.

www.sinirsizmavi.com Sınırsız Mavi web sitesinde; proje hakkında bilgiler, eğitimler, eğitim kitapları ve ilk öğretim öğrencilerine uygun oyunlarla interaktif, yalın ve eğlenceli bir web sitesi oluşturulmuştur.

Web sitesi tasarım ve geliştirmesi APLIMAX tarafından gerçekleştirilmiştir.
aplimax
APLIMAX
Copyright © 2023 Aplimax Ltd. Şti.
Nidakule Göztepe, Kat : 23 Bora Sokak No: 1 Merdivenköy / Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0216 545 75 95
Bize Ulaşın       Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası
APLIMAXAPLIMAX
APLIMAX